Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Zayıflama / Zayıflama

Zayıflama

Zayıflama Nasıl Yapılmalıdır?

Çocukluktan başlayan yanlış beslenme alışkanlığı, ilaç kullanımı, genetik nedenler ve spor alışkanlığından uzak duruş kilo kontrolü konusunda günümüz bireylerinin yaşadığı sıkıntılar arasında yer alıyor. Tüm bunların yaşanmış olması kilo kontrolünü mümkün kılıyor mu peki, bu soruya vereceğimiz cevap ise, evet bir alternatif yolu var şeklinde olacaktır. O da doğal zayıflama olanağıdır.

Bazılarımızın daha önce bu konuda deneyim yaşamış olmalarından dolayı, bunun mümkün olmadığına dair yanlış bir görüşü savunabilirler. Burada hemen belirtmek gerekir ki, içinde kimyasal bulunan veya yalnızca protein ve vitaminlerle desteklenmiş bitkisellerin bir faydasının olmayacağını açıkça ifade etmelidir.

Her bitkisel ürünü denemek gibi bir yanılgı da kişinin başarısız kalmasına ve dolayısıyla kader olarak görüp, yenildiğini kabullenmesine neden olurken, beden yapısındaki yanlış bilgiler, tahlil sonuçlarında habersizlik, uzman görüşü almamak gibi durumlar nedeniyle zayıflamayı beklemek bazen hayalden öteye gitmiyor. Oysa zorlanmadan kilo vermek, sağlıklı bir yapıya kavuşmak, kilonun verdiği tüm sorunlardan kurtulmak mümkündür.

Bunun için tek yapılması gereken ise sağlık merkezi kontrolünde kilo dengesini yakalayabilmektir. Sağlık merkezimizde kan ölçümleriniz, benden yapınız, alışkanlıklarınız ve diğer tüm veriler kayıt altında analiz edilmekte ve ardından bir program eşliğinde bitkisel desteği sağlanmaktadır.

Bitkisel Zayıflama Hapları ve Spor
İçeriğinde ne olduğunu bilmediğiniz bir takım zararlı veya hiç bir faydası olmayan ürünlerin kullanımı son derece sakıncalıdır. Subitramin içerikli ürünlerin ülkemizde satışı yasaklıdır, geçmiş yıllarda bu kalp ritmini hızlandıran ürünleri temin eden aşırı kilolu insanların bugün ne yazık ki aramızda olmadıklarını söylememiz gerekiyor. Bu nedenle ürün seçiminde sağlık merkezimiz size istediğiniz desteği verecektir.

Ürün kullanımı asla tek başına yeterli değildir ve bunu spor ya da egzersizlerle desteklemek gerekir. Aşağıda sizlere son derece kolay ve spor sayılmayacak yalnızca iki dakikanızı alacak bir göbek eritme hareketi sunuyoruz.

Basit bir göbek eritme hareketi olan bu programı her gün düzenli olarak yaptığınızda göbeğinizdeki yağ birikiminin hızla yerini kaslara bıraktığıma şahit olacaksınız.

Herhangi bir spor aletine ihtiyacınız olmayan hareketimizde yalnızca bir koltuk desteği işinizi görecektir. Yerde sırt üstü yatar pozisyonda koltuğa doğru ayaklarımızı uzatıyor ve dizlerimizden kırdığımız bölümün koltuğun oturma bölümüne denk gelmesini sağlıyoruz. Kısaca koltuk “L” harfine benzerken biz de sırtımız yere yapışık, bacaklar koltuğa sıfır ve ayaklarımız koltuğun üstünde olacak şekilde pozisyon alıyoruz. Yalnızca başımızı 50 derece yukarı kaldırıp indiriyoruz, herhangi bir şekilde omuzları kaldırmaya bile gerek yok hareketimizde, yalnıza başımızı kaldırıp indiriyoruz. Bu hareketin 25 tekrar etmesi durumunda göbek bölgesinde ağrı oluşmaya başladığını hemen göreceksiniz, ağrı demek yağ yakıyorsunuz demek. Yapabildiğiniz kadar yapın bu sayısı 40’a kadar çıkarabilir veya biraz ara vererek ikinci seansa geçebilirsiniz. Son derece basit, yormayan ve yağ yakan bir hareket.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Pasif Jimnastik İle Kolay Zayıfla

Bölgesel Zayıflama Denilince Pasif Jimnastik Kontrollü bir şekilde yağ hücrelerini disiplin altına ...