Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Zayıflama / Zayıflama Programları

Zayıflama Programları

Kolay Zayıflama Programları

Sağlıklı ve fit bir görüntüye engel olan fazla kilolar kadın ve erkek fark etmeksizin toplumsal olarak sağlık sorunu haline gelmiştir. Fazla kilolarından şikayetçi olan kişiler özgüven kaybıyla birlikte ruhsal yönden olumsuz duygular yaşayabilmektedirler. Fazla kilolar vücudun aktif olarak hareket etmesinde de zorluk çıkarabileceği gibi birçok hastalığın da davetçisi olurlar. Bu da kaliteli bir yaşamdan uzaklaşmak anlamına gelmektedir.

Günümüzde zayıflamak için bitkisel çaylar, sıkılaştırıcı kremler, ağır ve yorucu diyetler hatta ölüme dahi götürebilen zayıflama proğramları  hapları dahi kullanılmaktadır. Popüler diyetler sizleri kısa zamanlı olarak forma sokmaktadır. Uzun zamanlı ince kalmak için bir insan ömür bıyu diyet yapamaz. Aç kalmak ya da vücut için gerekli gıdaları almamak hayati organların düzenli çalışmasına engel olur. Beden ve beyin yorgunluğu oluştuğunda kişi kısa sürede halsizlik çeker.

Fazla kilolar, fit ve sağlıklı bir görüntüden bizi uzaklaştırdığı gibi özgüvenimizi de etkileyen, kadın ve erkek hepimizin sorunu olan bir problemdir.

Kadın ve erkek fark etmeksizin birçok insan fiziken ince görünüp formda kalmak ister. Sağlıklı beslenme ve düzenli yapılan egzersizler formda kalmak için bazen yeterli gelmeyebilir. Kişi zayıflamak istese dahi şikayetçi olduğu bölgelerde incelme olmayabilir.

İstanbul Estetik Merkezi olarak zayıflama konusunda klinik çalışmalarımız kapsamında bitkisel, cihaz destekli ve kontrollü zayıflama teknikleri ile hem kolay hem de kısa sürede kilo kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

Bölgesel incelme başta olmak üzere, tüm bedenin de çalışma prensibine uygun programlar eşliğinde ve doktor kontrolünde zayıflamak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Günümüzün son teknolojik harikası alet ve gereç desteğinin yanı sıra kilo kontrol uzmanlarımızca sürekli takip edilen çalışmalarımız neticesinde alternatif yöntemler uygulanarak tam destekli beklentiniz olan ideal kilonuza ulaşmanız için tüm alt yapımızda yer alan uygulamaları size sunuyoruz. Etüt çalışması ile belirlenen noksanların tespitinden sonra hangi çalışmaların yapılması yönünde bir program düzenliyor, hastamızın özel durumları göz önüne alınarak uygulamaya başlıyoruz.

Bugüne kadar denemiş olduğunuz tüm yöntemlere karşılık başarılı sonuç almamış olabilirsiniz. Gerek doktor kontrolü gerek cihaz kullanımı gerek egzersiz desteği ve gerekse diyet programlarımızdan size özel tüm tetkikleri yapıyor, en kolay nasıl kilo verebileceğiniz yönde araştırmamızı sunuyoruz.

Günümüzün tüm teknolojik gelişmelerini de adapte ettiğimiz programlarımız aracılığı ile kısa zaman içinde kalıcı kilo kontrolünü yakalayabilir, özellikle yaz aylarına beklentiniz olan fit bir bedenle girebilirsiniz. Özellikle bayanları kıyafet seçiminde kilo nedeniyle yaşadıkları sıkıntılara son verecek olan çalışma programlarımız ile kilo fazlasına sürekli olarak elveda diyebilirsiniz.

Bu konuda sitemiz içeriğinden destek alabileceğiniz gibi operasyon çağrı merkezimiz ile görüşerek konu hakkında ne yapılması yönünde fikir alışverişinde bulunabilir, hemen randevu talep ederek çalışmalara başlayabilirsiniz.

Bir türlü istediğiniz kiloya ulaşamıyor, elbise seçiminde her zaman sıkıntı yaşıyor ve genel sağlığınıza daha fazla katkı sağlamak istiyorsanız,hemen bizimle görüşebilirsiniz.

Yirmi yıllık tecrübesi ile uzman kadrosu eşliğinde çalışma sergileyen kliniğimiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek zayıflama konusunda detaylı bilgi talep etmek ve sizin için hazırlayacağımız programlar için randevu talebinde bulunmak.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Pasif Jimnastik İle Kolay Zayıfla

Bölgesel Zayıflama Denilince Pasif Jimnastik Kontrollü bir şekilde yağ hücrelerini disiplin altına ...