Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Genel Estetik / Yüz Estetiği
yüz estetiği

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Kimler İçin Gereklidir

Bir takım alışkanlıkları çabuk tükettiğimiz bir devirde yaşıyoruz ve özellikle büyük şehirlerde yaşadığımız yoğun tempo stres, depresyon ve aşırı yorgunluğu da beraberinde  getiriyor. Bütün bunlara hareketsizlik, yanlış beslenme alışkanlığının çocuk yaşlarda kazanılmaya başlayarak ilerleyen yaşlarda özellikle kadınlarda tehdit eder boyuta gelmesi, yukarıda saydığımız rahatsızlıklar dışında bir takım sorunları da beraberinde getiriyor. En çok etkilenen bölge olarak ise yüz bölgesi geliyor.

Yüzlerde derin çizgilerin oluşması, yağ birikimi nedeniyle yüz hatlarının bozuktu yaratması gibi durumların nedenlerini de açıklamak gerekirse; özellikle kadınlarda asabiyet, tasa duyma ve sürekli endişe içinde olma gibi durumlar yüz ifadelerinde yorgunluğunda belirtisi oluyor. Diğer yandan kilo kontrolünü bir türlü tutturamamak, önceleri göbek, daha sonraları kalça, popo, bacak ve kollarda kilo artışına neden olurken, bundan yüzümüzde etkilenmekte ve deri altı yağ birikimi yaparak yüzün işlevselliğini bozmaktadır. Bu sorunların en başlıca mücadele alanı ise yüz estetiği tekniği ile hızlı çözüm almaktır.

Öncelikle tasa verici endişelerden arınmak, mümkün oldukça stres altına girmemeye çalışmak kişinin kendisi ve çevresiyle vereceği mücadele olarak ilk adım olmalıdır. Biraz pesimist düşünce mekanizması biraz ılımlı yaklaşımların sonucunda kendindeki değişimi gören ve hisseden bireyin bundan fayda sağlamaya başladığını görmesi ise uzun sürmeyecektir. İşte bu noktada yüz değiştirme teknikleri ile kendisine yeni bir kapı daha açacak ve kısa zaman içinde yüz hatlarında gençlik izlerini tekrar kazanacaktır.

Yüz Estetiği İle Güzellik Kazanmak Mümkün

Operasyonun yüz bölgesine katkı sağladığını ispata gerek yok aslında ve aslına bakılırsa binlerce yıldır bu gelenek sürüyor. Başımız ağrıdığında ilk olarak ellerimiz şakaklara giderken bile bunun güdüsel bir algı olduğunun hepimiz farkındayız. Pek çok yapılmış bulunan araştırmaları bu konuda referans dahi göstermeye gerek kalmaksızın işin gerçeğini anlatmak gerekirse; yorgun yüz kaslarının tekrar canlılığını kazanması olarak kısaca tekniğin özünü anlatabiliriz.

Estetik binlerce yıldır cilt sağlığına verdiği önemle biliniyor. Kan dolaşımının yüz bölgesinde de hızlanması, bu bölgenin elemanlarının belkide uzun zamandır hareketsizlikten kurtulmalarına yardımcı oluyor. Kasların çalışır durumda olması, deri altı yağ birikimlerinin kaybolması gibi durumlar yüz bölgesinin gençleşmesi için önemli gelişmelerdir.

SPA tekniği ile bitkisel karışımların tarih boyu güzellik kazandırmak için önemli rol oynadığı bir gerçek olurken, yine de bir talkım ön tedbirler ile cilt sağlığını korumak oldukça basittir.

Öncelikle erken yaşlarda kozmetik ürünlerini kullanmanın yüz bölgesinde zararlara uzun dönemde maruz kaldığını söylemeye bile gerek bulunmuyor. Diğer yandan aşırı stres doğuracak ortamlardan uzak kalmak, tasa duymaya yöneltecek düşünce ve duygulardan arınmak, bedenin her bölgesini etkileyeceği gibi yüz bölgesinde de olumlu bir gelişmenin yaşanmasına vesile olacaktır.

Yüz Estetiği Fiyatları Pahalı Mıdır

İstanbul estetik merkezi, tekniklerinin uygulanması kapsamında kurumsal bir sağlık merkezi hizmeti vermekle kalmayıp, aynı zamanda diplomalı uzman ekip ve çalışma arkadaşları ile hizmetlerinde yirminci yılına geçmiş yıllardaki başarılarını yineleyerek giriyor. Tüm teknikleri hakkında ve kliniğimiz hizmetlerinden yararlanmak için Operasyon Merkezimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

Yüz estetiği fiyatları, estetik merkezimiz tarafından ekonomik fiyat politikamız çerçevesinde gerçekleşiyor. Doğrudan fiyat açıklamasını site üzerinden yasalar gereği yapamıyoruz. Bu konuda güncel bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Penis Nasıl Büyütülür

Penis Nasıl Büyütülür Penis boyu kimi zaman erkeklerde psikolojik bir baskı yaratabilir. ...