Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Saç Ekimi / Saç Mezoterapi Fiyatları

Saç Mezoterapi Fiyatları

Saç Mezoterapi Fiyatları Pahalı mıdır?

Deride düzeni sağlayan ve bunun yanı sıra kan dolaşımına düzen getirerek  canlılık sağlayan tedavi sayesinde mineral, vitamin ve yararlı maddelerin doğrudan orta tabakaya verilecek saçlara sağlık kazandırmak da mümkün oluyor.

Tedavide beş yıl ve daha erken saç olan bölgede dökülme veya tüy haline gelmiş saçların yeniden kazanılması daha erken bir önce teşhis sonrasında tedavi ile daha mümkün oluyor. Çeşitli ortam koşulları, genetik yapı, psikolojik etkenler ve bazı rahatsızlıkların saçlara olumsuz etki yapması gibi nedenler saçların dökülmesine ve zarar görmesine neden olabiliyor.

Kliniğimizde tüm tedaviler ameliyat koşullarının yaratıldığı bir ortamda yirmi yıllık deneyim ve birikimin yansıması olarak kurumsal ilkelerimiz çerçevesinde uzman ekip, hasta hakları ve yüksek memnuniyetle gerçekleşiyor.

Son yıllarda saç dökülmelerine karşı önemli bir gelişme ve yenilik olarak tanınan saç mezoterapi fiyatları hakkında doğrudan bizimle temasa geçmeniz durumunda kişiye özel aşamaların yapıldığı bu tedavinin ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Fiyatlar konusunda ilk muayene sonucuna bakılarak doktor önerileri çerçevesinde bir ücretlendirme gerçekleşmektedir. Güncel fiyatlar için kliniğimizden bilgi talep edebilirsiniz.

Ucuz Saç Mezoterepi Fiyatları 

Tedavide belkide en önemli unsur kişiye göre özel hazırlanan sıvıdır. Ortalama olarak on seans içinde yararı görülen tedavinin bu ilk küründen sonra ikini dönemde ise ayda bir defa seanslara katılmak yeterlidir.

Tedaviye gerek olan durumlar genellikle mevsimsel değişimlerde yaşanan saç dökülmeleri, genetik sebepler, çeşitli ilaç kullanımı ve psikolojik nedenlere bağlı olarak değişir.

Sosyal yaşam geneline bakıldığında kişinin kendini daha özgür hissetmesinin saçlarla doğrudan bir etkisi olduğu yönünde araştırma sonuçları hepimize gösteriyor ki, aynı zamanda kişisel bakım önceliği de hayatın artık olmazsa olmazları arasında.

Saçların kişiye sunduğu özgüven gibi unsurlar da aynı zamanda psikolojiye olumluluk katan yönüdür.

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi İçin Uygun Teknik Nedir? Saç dökülmesi ya da kaybı kadın ...