Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Kişisel Bakım / Penis Uzatma
penis uzatma nasıl yapılır

Penis Uzatma

Penis Uzatma Nasıl Yapılır

Penis boyu uzatma çoğu erkek için adeta hayatlarındaki en önemli nokta olur. Cinsel açıdan huzursuz hisseden, aletinin diğer erkeklerden daha ufak olduğunu bilen çoğu kişi bu operasyonu nasıl yapabilirim derdine düşmektedir. Bir erkeğin aleti neden ufak olur önce bu bilgileri vermek istiyoruz. Fazla kilo uzunluk düşmanıdır. Organ kasık bölgelerinde oluşmuş olan yağların arasına sıkışıp kalır. Aslında daha çok kalkabilecekken bu yağların arasında kalan elastik yapı engelleme yapar. Eğer şişman birisi iseniz ve boyuttan şikâyetleriniz varsa hiçbir şey yapmadan kilo vermeye bakın. Çünkü sorun aletinizde değil fazla yağ ve kilolarınızdadır. Kilo verdikten sonra en az 3 cm büyüme meydana geldiğini kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Eğer kilo probleminiz yoksa sorun belki de yaşınızdadır. Pek çok erkek cinsel kimliğini henüz ergen yaşlarda kazanmaktadır ve boyutu problem haline getirmektedir. Bu noktada genç beylerin aklına önemli bir soru geliyor Peni ne zamana kadar büyümeye devam eder. 19-20 yaşlarına kadar uzama, büyüme ve kalınlaşma gerçekleşebilir. Eğer bundan sonra beklediğinizin altına bir organ boyuna sahipseniz kilo probleminiz de yoksa en yakın cinsel sağlık uzmanına başvurarak bölgedeki doku ve kemiğin kontrolünü yaptırabilirsiniz.

Organ Uzatma Ameliyatı
Ameliyat konusuna girmeden önce, penisin nasıl ereksiyon olduğunu ve nasıl uzadığını anlatalım. Örneğin cinsel ilişkiye gireceksiniz ya da erotik içerikli bir film izliyorsunuz beyniniz penisinize bir kan pompalanması mesajını verir. Sönük halde bulunan alete hızlıca kan akışı olur ve kalkma ya da erekte denilen olay bu şekilde gerçekleşir. Erken sönümleniyorum ve organım bir türlü kalkmıyor probleminiz varsa düzenli spor yapmanızı tavsiye ediyoruz. Spor yapan erkeklerin daha hızlı erekte olduğu, uzun süre kalkık şekilde gezdiği ve cinsel performans olarak hareketsiz erkeklere nazaran daha başarılı olduğu bilinmektedir. Tüm bunlarla birlikte protein ağırlıklı beslenmek, bol süt ve yoğurt tüketmek, ceviz kuruyemişi yemek, sigara kullanmamak, alkolü azaltmak da sürekli kalkık bir alet ile gezmenize neden olabilir. Konumuza yani Penis Uzatma İşlemine geri dönelim.

Uzatma Operasyonları
Her türlü önerimizi uyguladınız ve hala istediğiniz sonuca ulaşamadınız. Egzersiz öneriyoruz. Eliniz ile günde sabah ve akşam olmak üzere on beş defa organınızı ayakta elinize alın. Fazla sıkıp zarar vermeden ön tarafa doğru sündürün. Her sündürme işlemi en az on beş saniye olmalıdır. Bu işlemi mastürbasyon gibi değil de sündürme ve epritme gibi gerçekleştirin. 3-4 ay sonrasında birkaç santimetre gelişmişlik gözleyeceksiniz. Kan dolan kanallar sündürmeden dolayı genişleyecek ve içeriye daha fazla kan dolacak bu da daha büyük bir penise sahip olmanız anlamına geliyor. İlla bıçak altına yatmak istiyorsanız da ülkemizde son yıllarda tıp oldukça ilerledi ve başarılı organ uzatma işlemi gerçekleşiyor.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Penis Kalınlaştırma

Penis Kalınlaştırma Penis boyu konusunda sorunları bulunan, kalınlığı ve uzunluğu sorun olarak ...