Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Genel Estetik / Penis Nasıl Büyütülür

Penis Nasıl Büyütülür

Penis Nasıl Büyütülür

Penis boyu kimi zaman erkeklerde psikolojik bir baskı yaratabilir. Acaba çok mu küçük, cinsel partnerim beğenir mi veya dalga konusu olur muyum diye pek çok düşünce kafanıza takılıyorsa merak etmeyin. Sizlere boy, uzunluk hakkında bilgi vereceğiz ve eğer memnun değilseniz Penis nasıl büyütülür tedavi yöntemlerini kısaca anlatacağız. Yapılan araştırmalara göre ülkemizde ortalama alet boyu yaklaşık 11-12 cm civarında seyretmektedir. Sönük halde 5-6 cm ereksiyon halinde ise 11 cm ve yukarısı olan cinsel organlar normal olarak kabul edilmektedir. Fakat erkekler bununla yetinmek istemiyorlar. Gerek erotik filmlerde gerek arkadaş çevresinde duydukları ölçütlere gelerek hem cinsel partnerini tatmin etmek istiyorlar. Hem de büyük bir alete sahip olmak istiyorlar. Öncelikle şunun iyi bilinmesi gerekir boyut ve ölçüt birimleri en çok iki şeye bağlıdır. Bunlardan birincisi kilo diğeri de yaşam tarzı olarak bilinir. Eğer kilo olarak olmanız gereken kilo sınırlarını aşıyorsanız, obez bireyseniz ya da kasık bölgenizde fazla yağ varsa sorun bu olabilir. Genelde cinsel organ küçüklüğü kasık bölgesinde yer alan yağlardan kaynaklanmaktadır. Düzenli bir spor ile sorun kolaylıkla aşılabilir. Yağlar eriyip gittikten sonra penisiniz de ortaya çıkacak, bölgede en az 4 cm büyüme meydana gelecektir.

Penis Boyu Nasıl Uzar
Erkekte ergenlik dönemi kimi zaman 17-18 yaşına kadar devam etmektedir. Yani bu yaşlara kadar boyutu ufak ise hiç sorun etmeyin, belki de 18 yaşında büyüme gösterecektir. Doktorlar böyle rahatsızlıkla gelen pek çok gencin olduğunu söylüyorlar ve kendilerine en azından 18 yaşına kadar sabret dediklerini ifade ediyorlar. Penis boyu eğer 19 yaşına kadar bir gelişme sergilemedi ise işte çocuk yapma boyutunun altında kalıyorsa, karşıdaki kadını tatmin etmekte zorluk yaşıyorsanız sizlere tedavi imkanı sağlıyorlar. Bu tedavide Organ kemiği olarak bilinen pubis kemiği ve dokular arasında bağlantılar yapılır. Küçüklükten yakınan erkeklerin büyük kısmında kemik bölgesinde kısalık ve dokular ile arasında gereksiz iç dış bağlantılar bulunmaktadır. Bu doku bağlantılarının serbest bırakılması ile birlikte sizler de hayallerinizdeki ölçütlere kavuşabilirsiniz. Başarılı geçen bir penis büyütme operasyonu sonrası en az 4 cm kazanç sağlamış olursunuz.

Ameliyat Olmadan Penis Nasıl Büyütülür
Bıçak altına yatma korkusu ve benzeri durumlarda tedavi olmadan penis nasıl büyütülür soruları soruluyor. Burada sizlere evde gerçekleştirebileceğiniz hareketler olduğunu ve sündürme hareketleri ile 2-3 cm kazanç sağlayabileceğinizi söyleyelim. Ereksiyon kan akışı ile gerçekleşir. Sönük halde bulunan organ, sizlerin cinsel arzularınızın oluşuma bağlı olarak bu bölgeye kan pompalar. Kan organa dolar ve yavaş yavaş kalkma dediğimiz olay gerçekleşir. İşte buna erekte olmak diyoruz. Organın uzaması daha fazla kanın içeriye girmesi ile olur, bu kan kanallarını sündürme hareketi ile genişletirsek daha fazla kan dolması, dolayısı ile boyutun büyümesine katkı sağlamış olursunuz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Kimler İçin Gereklidir Bir takım alışkanlıkları çabuk tükettiğimiz bir devirde yaşıyoruz ...