Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Kişisel Bakım / Penis Kalınlaştırma
penis kalınlaştırma ameliyatı

Penis Kalınlaştırma

Penis Kalınlaştırma

Penis boyu konusunda sorunları bulunan, kalınlığı ve uzunluğu sorun olarak gören erkekler uzun süre cinsel ilişkiye girmekten kendilerini geri plana atıyorlar. Fakat telaşa gerek yok hem egzersizler ile hem de doktor kontrolü sonrasında yapılacak ameliyatlarla başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Penis ameliyatları ana başlık altında toplanacak olursa üç ana kısma ayrılıyor. Birincisi estetik operasyonlar. Benimki biraz yamuk, sağa ya da sola kayıyor diyorsanız bunun aletinizdeki kemik yapı sebebiyle gerçekleştiği büyük ihtimaldir. Doktorlar gerçekleştirdikleri estetik operasyonlarda bu kemiği kısaltıyor ya da bir nebze de olsa törpüleyerek düz bir hale getiriyor. Estetik kaygılarınıza bu yolla çözüm buluyorsunuz. Özellikle sağa ve yola kayan, ereksiyon halinde normal bir kalkma görülmeyen organlarda sıkça gerçekleştirilen bir durum. Penis kalınlaştırma sonrası zevk sorunu yaşamazsınız ve kısırlık gibi problemlerle baş başa kalmazsınız. Operasyon sonrası cinsel organınız eskisi gibi sorunsuz çalışmaya devam eder.

Penis Büyütme Ameliyatları
Ülkemizde ortalama organ boyu olarak verilen rakam yaklaşık 11-12 cm uzunluğuna tekabül eder. Fakat bundan daha ufak ya da daha büyük aletler de elbette bulunmaktadır. Bir kadınla cinsel ilişkiye girmek ve bebek sahibi olmak için gerekli penis boyu ise erekte halde 8-9 cm civarındadır. Önemli olan boyu değil işlevi gibi bir söze inanmıyorsanız ve daha uzun tecrübeler elde etmek istiyorsanız bunu ya büyütme egzersizleri ile ya da başarılı bir büyütme operasyonu ile gerçekleştirebilirsiniz. Egzersizler günde üç defa onar dakika periyotlarla yaptırılan uzatma ve germe hareketlerinden oluşur. Ereksiyon olmamaya dikkat ederek kayganlaştırıcı kremi penisinize sürün, daha sonra ayağa kalkın ve öne doğru on defa çekip her çekişinizde yirmi saniye kadar bekleyin. Tutuş baş denilen kısımdan yapılmalıdır ve alete sert davranılmamalıdır. Damar ve dokulara zarar vermeden çekme işlemi gerçekleştirilmelidir. Bunu günde sabah, öğlen, akşam yaparsanız birkaç ay sonra elastik yapıda bulunan aletinizin ne denli büyüdüğünü göreceksiniz. Bu çekme hareketleri sonucu 6 ay içerisinde el edebileceğiniz büyüme 2-3 cm civarında olacaktır. Penis Kalınlaştırma ve büyütme ameliyatları ise farklı şekillerde gerçekleştirilmektedir.

Penis Kalınlaştırma Nasıl Yapılır
Büyütme işleminde kasık yağları alınabilir ya da bölgeye doku nakli yapılarak daha iri bir organa sahip olmanız sağlanır. Bildiğiniz gibi ereksiyon kan dolaşımına bağlı bir durumdur. Erekte oldum derken aslında vücudunuzdan penisinize bir kan hareketi gözlenir ve kan organda birikir. Siz de aletinizin kalktığını bu kan sayesinde görürsünüz. Kalınlaştırma operasyonunda genelde yağ eklentisi, yağ enjeksiyonu ya da doku enjeksiyonu ile kalınlaştırma gerçekleştirilmektedir. Vücudunuzun çeşitli yerlerinden alınan bu yağ dokular peni bölgenizin yan taraftarına enjekte edilmektedir. Eklenen yağların bir kısmı erirken size 6 ay sonra ne kalsa kardır. Bu ameliyatlar ülkemizde sıklıkla gerçekleştirilmekte ve yüksek başarı elde edilmektedir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Penis Uzatma

Penis Uzatma Nasıl Yapılır Penis boyu uzatma çoğu erkek için adeta hayatlarındaki ...