Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Kişisel Bakım / Penis Büyütme
penis büyütme ameliyatı

Penis Büyütme

Penis Büyütme İşlemleri

Uygulamalarını yaptığımız uzman doktor kontrollerinden sonra penis büyütme ameliyatı yapılabilir. Çeşitli fiziksel sebepler, kilo sorunları ve aletin elastik yapısındaki bazı durumlardan dolayı kimi erkeklerde penis boyu beklediklerinden daha ufak olabiliyor. Fakat bununla ilgili boş kuruntular yapıp kendinizi psikolojik rahatsızlıklara sokmamanızı tavsiye ediyoruz. Şunun bilinmesi gerekir, alet ergenlik döneminin sonrasına kadar büyüme eğilimi gösteren bir organdır. Ergenlik bittikten sonra daha fazla büyüme gerçekleştirmiyor diyorsanız bunu çeşitli ameliyat ve egzersizler ile gerçekleştirebilirsiniz. İdeal boy konusunda oldukça büyük tartışmalar yapılıyor, bu her ülkeye ve ırka göre farklı bir görecelik. Olaya sağlık ve çocuk yapma bakımından yaklaşacak olursak ideal penis boyu 11-13 santimetre arasındadır. Böyle bir alete sahip her erkek kendini rahat hissetmelidir. Çünkü dünya üzerindeki insanların ortalaması bize bu rakamları vermektedir. Ben sıklıkla porno izliyorum orada gördüklerim ile benimki bir değil. Haklısınız çünkü çekimlerdeki oyuncular özel kişilerden seçiliyor. Özellikle büyük aletli olan erkekler tercih ediliyor, herkesin böyle bir alete sahip olduğunu düşünüp kendinizi üzmenize gerek yok.

Bir erkeğin küçük aletli olmasının birkaç sebebi olabilir, onlar hakkında konuşmak istiyoruz. Uzun boylu ve kilolu bir erkek iseniz penisinizin ufak olması gayet doğaldır. Kasık bölgesinde oluşan yağlar zamanla aleti içine doğru gömer ve burası kasık yağları içerisinde kaybolur. Bu durumda dışarıdan ufak görülmesine neden olur. Aslında durum böyle değildir. Sizler kilo verdikçe eriyecek olan kasık yağlarından asıl vaziyeti göreceksiniz. Yüz kilo ve üzeri erkeklerde kilo vermeye başladıktan sonra daha belirgin hale gelmeye başlayan organda ortalama 2-4 santim büyümeler görülebilir. Kilo sorunundan aşınmak için düzenli spor yapmak, protein bazlı beslenmek gerekmektedir. Bir diğer çözüm yöntemi penis kemiği olarak bildiğimiz kemiğin uzatılma, düzeltilme ve estetik hale getirilme operasyonlarıdır. Uzman doktorlar ile yapacağınız görüşmelerde sizlere hangi yolu izlemeniz gerektiği anlatılacaktır. Olası kemik eğriliği ve bozukluklarında gerçekleşen ameliyat da size boy avantajı kazandırabilir.

Doktora görünmeden, evde de boy uzatmak mümkün değildir. Penis büyütme ameliyatı yapan doktor hastane ortam egzersizi olarak bilinen hareketler ile elastik yapıda bulunan aletinize günlük yaptıracağınız çekme, sündürme hareketleri ile büyütme işlemi sağlayabilirsiniz. Bu egzersizleri günde iki defa gerçekleştirecek ve yaklaşık üç ay devam edeceksiniz. Sabırlı olursanız büyüme miktarı beş santimetre boyutuna kadar sürebilmektedir. Organın yapısı elastik ve sündürmeye müsait bir yapıdadır. Fazla sert davranmamak şartı ile büyütme egzersizinde başından yakaladığınız penis bölgesini ayakta öne doğru on yirmi defa sündürün ve her sündürmede yirmi saniye bekleyin. Ardından göbek bölgesine doğru da aynı yavaş tempo ile sündürme işlemi gerçekleştirin. Günde iki defa yapacağınız bu hareketler sonrasında penisin kalkmasına neden olan kan hazne bölümü büyüyecek ve içeriye daha fazla kan dolarak penis büyütme sağlanacaktır.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Penis Uzatma

Penis Uzatma Nasıl Yapılır Penis boyu uzatma çoğu erkek için adeta hayatlarındaki ...