Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Kişisel Bakım / Penis Ameliyatı

Penis Ameliyatı

Penis Ameliyatı Nasıl Yapılır

Penis genişletme kalınlaştırma ameliyatı farklı sebeplerden dolayı yapılan bir operasyondur. Bunlardan birincisi estetik operasyonlardır. Organın başının gereğinden fazla büyük olması ya da ereksiyon halinde sağa sola doğru yatması, biçimsiz görünmesi estetik operasyonları zaruri bir noktaya koymuştur. Bu operasyonda organda bulunan pubis kemiği sorunları çözülür. Kemik kimi zamanlar gereğinden büyük olduğu için törpülenir. Bazı zamanlar da sağa ve sola kıvrılan kemiğin o bölgeleri kesilerek alınır. Böylece daha hoş görünüme sahip bir alet ile kalırsınız. Operasyon fiyatları sorunun büyüklüğüne göre değişmektedir. Bunun için size en yakın cinsel sağlık uzmanından randevu alıp inceleme yaptırabilir ve erekte halde film çektirebilirsiniz.

Penis Büyütme Operasyonu
Bu operasyon erkeklik organının boyutundan memnun olmayan erkekler tarafından gerçekleştirilmektedir. Ergenlikten sonra uzama sağlamamış ve yerinde sağmış cinsel bölgeler birleşme sorununu da beraberinde getirmektedir. Erekte halde bile 5-6 santimetre olan minik görünümlü cinsel organlar çocuk sahibi olmayı engellemektedir. Bu işlem esnasında organ dokuları ve penis kökündeki bölgeler genişletilir. Kan kanalları açılır ve içeriye daha fazla kanın dolması amaçlanır. Bildiğiniz gibi erkekte aletin kalkması kan ile alakalıdır. Sönük olduğunuz bir durumda cinsel arzularınızı yükselten hisler yaşarsanız beyin kanın penise gitmesine dair bir uyarı verir. organ kan damaları aracılığı ile kan kanallarından aletin içerisine kan dolar ve organınız yavaş yavaş şişmeye büyümeye başlar. Kimi zaman bu bölgeler tıkanık ya da önünde engel olmuş şekilde bulunmaktadır. Penis Ameliyatı ile bu sorununuzu çözebilirsiniz. Bir diğer problem işlem değil de tedavi isteyen problemdir. Erken sönümleme, ereksiyon sorunu gibi sorunlar yaşıyorsanız ilaç kullanımı ve hayat tarzınızı değiştirerek sorunu defedebilirsiniz. Cinsel performans bakımından kendini rahat bulmayan erkeklere çeşitli tavsiyelerimiz bulunuyor. Birincisi meni yapısının protein yapılı olduğunu unutmayın, sıkı bir performans için bolca et, süt, yumurta, ceviz, doğal doğurt gibi protein kaynaklarını tüketin. Meyve sebzeye de ağırlık verin. Mümkün olduğu kadar ağır ve kolesterol içeren yiyeceklerden kaçının. Masa başı bir işte çalışıyorsanız ve eve dönünce de hareketsiz bir yaşam tarzına sahip iseniz düzenli spor sizin için olmazsa olmazdır. Günde bir paket sigara içiyorum diyorsanız bunu yarısına indirin ve mümkünse hiç içmeyin. Alkol, performans düşmanıdır. Alkolü sosyal içici olarak hafta bir için ya da tüketmeyin. Farkı bir ay içerisinde görecek ve bize teşekkür edeceksiniz.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı
Boyut konusunda sorunum yok fakat kalınlık beni tatmin etmiyor ince bir bölgeye sahibim şikayetlerini de duyuyoruz. Bunun için yağ enjeksiyonu, yağ eklemesi ve doku enjeksiyonu gerekiyor. Vücudunuzun çeşitli yerlerinden alınan yağ dokuları penis çevresine yerleştiriliyor ve hiçbir zevk kaybı, şekilde estetik olmayan durumlar yaşamadan kalınlaştırma işlemi yüksek başarı ile gerçekleşmiş oluyor.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Penis Uzatma

Penis Uzatma Nasıl Yapılır Penis boyu uzatma çoğu erkek için adeta hayatlarındaki ...