Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Zayıflama / Pasif Jimnastik İle Kolay Zayıfla

Pasif Jimnastik İle Kolay Zayıfla

Bölgesel Zayıflama Denilince Pasif Jimnastik

Kontrollü bir şekilde yağ hücrelerini disiplin altına almak ve bununla birlikte zamandan kazanarak kilo sorununa elveda demek, gelişen teknolojinin yararlarının da artık iyice su üstüne çıkmasına olanak sağlıyor. Spor, egzersiz ve diğer metotlar ile başarılı sağlanmasının zor şartlar oluşturması nedeniyle son yıllarda gündeme gelen pasif jimnastik sayesinde daha kolay şekilde kilolardan kurtulabilir, o sevdiğiniz ve uzun zamandır giyemediğiniz kıyafetlerinize olan özleminize son verebilirsiniz.

Yalnızca yattığınız yerden güç sarfı yaşamadan yağ hücrelerinin sıkıştırılması işlemi sonucu hem yağlarınızdan kurtulabilir hem de terlemeden yalnızca sekiz dakika içinde bir seansın gerçekleşmesi ile bölgesel olarak dilediğiniz yerde yağ birikiminden kurtulabilirsiniz. Uygulamanın pratiği ise size yattığınız yerde kas çalışması yaparak bu işlemin tamamlanması şeklindedir. Bir diğer deyişle normal bir iki saatlik spor seansında harcadığınız enerji, verdiğiniz kilo ve yaktığınız yağa eşit bir çalışmayı size yalnızca sekiz dakika içinde tek bir seansta sunuyor. Uygulamada kasın gevşetilip tekrar sıkılaşması sağlanırken, en nemli nokta ise beden yapısına uygun hareket zinciri oluşturak yapılmasıdır. Bu şekilde uzman desteği ile yapılacak bir çalışmada etki normalden daha fazla olacak ve sonuç beklenenden daha üst düzeyde gerçekleşecektir.

Her çalışmada olduğu gibi pasif jimnastik çalışmasında da ilk belirtilerin alınması dört ya da beş seans sonra gerçekleşiyor. Ortalama yirmi seans sonrasında kişinin bir beden düşmesi normaldir. Bu başarının yakalanması ise disiplinli bir şekilde seanslara katılmak ve programı aksatmamakla gerçekleşir.

Tedavi selülit tedavisi olmasa bile selülit programlarına katılanlar için destek bir çalışmadır. Tedavinin diğer faydaları arasında ise dolaşımı ayarladığı gibi metabolizma hızının artması, eklem ağrılarına ve kireçlenmelere karşı etkisi de sayılabilir. Tedavi aynı zamanda sinirleri de yatıştırarak kişiye rahatlık sağlar.

Tedavi aynı zamanda boyun ve bel rahatsızlığı olanlara da kullanılıyor. Bu noktada kişiye göre özel hareketler belirleniyor ve kişinin daha kolay yapabileceği hareketler seçilirken, çalışmada kas hareketlerine bir sınırlama getiriliyor.

Çalışma düzenli ve programlı yapıldığı takdirde bölgesel zayıflama konusunda destek sunması nedeniyle öncelikli olan bölgelerden başlanarak yapılmasında tam beden formunun korunması ve sağlanması için önemli bir adım oluşturuyor. Tek bir bölgeye odaklı çalışma gerektiren durumlarda dahi uzman görüşüne gerek duyulmalıdır.

İstanbul Estetik Merkezi, kişinin durumuna göre bir program çıkararak, kişiye tam fayda sağlayacak bir pasif jimnastik programı sunuyor. Sürekli uzman denetiminde ve kayıt altında tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz program sayesinde dilediğiniz inceliğe kavuşabilirsiniz. Operasyon çağrı merkezimizden randevu almanız yeterlidir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Pasif Jimnastik Merkezi

Bölgesel Zayıflama İçin Pasif Jimnastik Merkezi Tedavi, yağ hücrelerinin gevşetilip sıkılaştırılması üzerine ...