Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Zayıflama / Pasif Jimnastik Merkezi

Pasif Jimnastik Merkezi

Bölgesel Zayıflama İçin Pasif Jimnastik Merkezi

Tedavi, yağ hücrelerinin gevşetilip sıkılaştırılması üzerine bir pratikle çalışması nedeniyle, son derece kolay bir uygulama olarak kişiye sorunsuz ve terlemeden bölgesel incelme olanağı sağlıyor. Bugüne kadar denemiş olduğunuz spor, egzersiz, bitkisel zayıflama ürünleri ve diyetlerden sonuç alamamış iseniz, çok kısa süre içinde günlük iş hayatı, okul ve arkadaş programınızı aksatmadan gerçekleştirebileceğiniz pasif jimnastik merkezi seans uygulaması ile ideal kiloya ulaşabilir, kendinize ve bedeninize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Son yıllarda teknoloji desteğinin zayıflama konusunda gösterdiği ağırlık sonucunda ortaya çıkan tedavide hiç bir güç sarfiyatı yapmadan hem eklemlerinizi çalıştırabilir hem de terlemeden ve yorulmadan kilo verebilirsiniz.

En az yürümek kadar bir işlev mantığı ile hareket eden tedavide, yattığınız yerden uzman kontrolünde hareket desteği alarak bölgesel kilo vermeniz mümkün. Kas çalışmasını hedef alan seanslarda kasların gevşetilip sıkılaştırılması prensibi gerçekleşiyor. Kişinin beden yapısına göre düzenlenen hareketler ise yapılması oldukça kolay, zayıflama konusunda etkisi tartışılmaz bir sonuç veriyor. Sinirlerinizin yatıştığı, eklemlerinizin ve kaslarınızın çalıştığı bu tedavide ayrıca metabolizmanın hızlanıyor ve dolaşımınız yeniden düzeliyor.

Tek bir seansı sekiz dakika olan programların düzenli takip edilmesi ve uygulanması netice almak için önemli olurken, disiplinli bir şekilde devam edilen çalışmada ilk belirtileri görmeniz ise dört ya da beş seans sonra gerçekleşiyor. Kısa sürede bir beden incelmenize olanak veren çalışma, kişinin beden yapısına göre öncelikli zayıflaması gereken yerden başlandığında daha eşit beden resminin karşımıza çıkmasını sağlıyor. Ylanızca tek bir bölge için önerilmeyen çalışmada, uzman görüşleri ve kontrolü eşliğinde sağlığınızı koruyarak fit bir görünümü kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Bel ve boyun bölgesinden rahatsızlığı olanlar için kısıtlanmış hareket programlarının gerçekleştiği çalışmada kişinin fiziki rahatsızlıkları ön plana alınarak bir uygulama yerine getiriliyor. Daha kolay hareket edebileceği daha kolay kilo vermesini sağlayacak beden hareketlerini içeren programda elbette cihazın kasları gevşetip sıkılaştırması da büyük önem taşıyor.

Tedavi herhangi bir şekilde selülit tedavisi olmasa bile selülitten kurtulmak için tedavi gören kişiler için de bir yan destek konumunda. Kireçlenmeye engel bir özelliği de olan tedavide en önemli nokta ise kesinlikle aksatılmaması.

İstanbul Estetik Merkezi olarak pasif jimnastik merkezi çalışmalarımızı geçmiş yıllardaki başarılarımızı yineleyerek bugünde devam ettiriyoruz.Tedaviden faydalanmak için operasyon çağrı merkezimizden randevu almanız yeterlidir.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Pasif Jimnastik İle Kolay Zayıfla

Bölgesel Zayıflama Denilince Pasif Jimnastik Kontrollü bir şekilde yağ hücrelerini disiplin altına ...