Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Genel Estetik / Kızlık Zarı Onarma

Kızlık Zarı Onarma

Kızlık Zarı Onarma Nasıl Yapılır?

Dikim ya da halk arasındaki deyimiyle kızlık zarı onarma dediğimiz tedavi yöntemi sanılanın aksine oldukça kısa sürede gerçekleşen, masrafsız ve acısız bir yöntemdir. Ülkenin genel kanısı gelin olarak alacakları bireyin bakire seçilmesi yönünde olduğu için ülkemizde bu operasyonlar sıklıkla gerçekleşmektedir. Geçmişte yaptığınız bazı şeylerden pişmanlık duyuyor ve beyaz sayfa açmak istiyorsanız, jinekolog doktorların ellerine kendinizi büyük rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Makalemizi okumadan bunun sorunun sizden önce de yüz binlerce kez yaşandığını ve hepsinin doğru bir tedavi ile bertaraf edildiğinin farkına varmalısınız. Vajina zarı diye tabir ettiğimiz bölge, cinsel giriş kısmından 2-3 cm içeride yer almaktadır. Dışarıdan bakınca görülmeyen fakat vajina girişine pek de uzakta olmayan bir bölümden bahsediyoruz. Yapısı ince, sulu ve mukoza biçiminde bir yapıya sahiptir. Belli bir görevi olmamasına rağmen idrar yolu girişinde bulunur ve adeta ufak delikli bir perde gibi bölgeyi örter. Cinsel ilişkilerde kan gelme sebebi de aletin birleşme esnasında bu ufak deliğin içerisini yırtıp geçmesinden kaynaklanır. Bölgede bulunan kılcal ve narin damarlar temas sonrası kanamaya başlarlar. İnce perde şeklindeki bölgede yüzlerce ince kılcal damar birden kan boşalması gerçekleştirir ve sizler de bunu kızlık zarı yırtılması olarak adlandırırsınız. Aslında gelen kan ince perde üzerindeki damarlardan gelir.

Zar Ameliyatı Fiyatı ve Adresleri
Eğer zar ameliyatı gibi bir karar verdiyseniz, bunu özel doktorlar ile görüşmelisiniz. Hastaneler böyle bir imkanla karşınıza gelmiyor. Jinekolog ve kadın doğum uzmanları özel muayenehanelerinde bu operasyonları hasta bilgilerini koruyup gizleyerek gerçekleştiriyorlar. Bu tedaviyi almak için reşit olmanız ve operasyon ücretini karşılamanız geçerli. Diğer işlemlerle ile kıyaslandığında ucuz fiyatlarla tam başarı sağlayan ve kaliteden ödün vermeyen doktorlar bulunuyor. Ameliyat olduktan sonra bir saat sonra hayatınıza devam edebilirsiniz. İlk gün biraz sızlama, hafif acı ve belli olmayacak sadece iç çamaşırınıza akacak bir akıntı ile karşı karşıya kalırsınız. İki gün sonra ağrılarınız hiç gelmemek üzere sizi terk eder. Üçüncü gün ise ameliyat olduğunuzu dahi unutursunuz. Geçici kızlık zarı onarma işlemleri gerdek gecesinden bir hafta öncesinde yapılır. Eğer kalıcı ve sağlam bir çözüm istiyorsanız evlenme tarihinden 7-8 hafta öncesine randevu almanız gerekiyor. Çünkü bölgenin tamamen kaynaşması gerekiyor.

Kızlık Zarı Onarma Sağlığa Zararlı mı?
Kızların en fazla telaşlandığı olay bu ameliyatların sağlığa zararlı olup olmadığı… Bakirelik tamiri için yapılan operasyon lokal bir ameliyattır. Vücudunuzun ve kan dolaşımınızın hiçbir noktasını etkilemez. Ayrıca kulaktan dolma söylentilere yol açmayın. Cinsel doğurganlığınız ve cinsel hormonlarınız ameliyat sonrası asla körelmez ve normal hayatınıza devam edersiniz. Acı çekmezsiniz çünkü lokal anestezi yapılır. Ortalama başarılı bir tedavi 45 dakika sürer. Cinsel bölge tedavisinin ardından bir hafta sonra acısız ilişkiye girebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Kimler İçin Gereklidir Bir takım alışkanlıkları çabuk tükettiğimiz bir devirde yaşıyoruz ...