Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Genel Estetik / Kızlık Zarı Ameliyatı
Kızlık Zarı Ameliyatı

Kızlık Zarı Ameliyatı

Kızlık Zarı Ameliyatı

Gün batımı gibi karamsar olan kızlık zarı yenileme operasyonu çeşitleri ve ameliyat detayları hakkında bilgi vermeden önce bu yapıyı tanımak gerektiğine inanıyorum. Cinsel bölgenin hemen girişinde bulunan ve narin ince bir perde görünümünde, üzerinde ufak bir delik bulunan bir yer burası. Her kadında yapısı farklı, kimisinde esnek kimisinde oldukça dar olarak görülür. Esnek yapıya sahip kadınlarda, cinsel ilişkide acı daha az hissedilir ve ilk cinsel deneyimde kan akışı, bozulma gerçekleşmeyebilir. Nispeten daha küçük deliği ve dar zarı bulunan bireylerde ise ufak bir parmak sokulması, mastürbasyon yapma ya da gün içerisindeki ters bir hareket kızlık zarı bozulmasına neden olabilir. Bazı kızların bisikletten düştüm, oyun oynarken kendi kendine bozuldu açıklamaları her ne kadar erkekleri tatmin etmese de bu tıbbi bir gerçek olarak bilinmektedir.

Zar Dikim Ameliyatı Nasıl Gerçekleşir
Cinsel bölgenizin, ilk günkü gibi dokunulmamış yapısına kavuşmasını istiyorsanız bunu her türlü gerçekleştirebilirsiniz. Uzman doktorlar ve teknoloji imkanları öylesine ilerledi ki size yüzde yüz başarı şansı tanıyorlar. Bir defa hata yapmış genç kadınlar içlerini rahat tutabilirler. Zira hamile ve çocuk doğurmuş kadınlar dahi İstanbul kızlık zarı ameliyatı yapan doktorlar giriyor ve buradaki ince perdeyi başarılı bir şekilde diktirebiliyorlar. Bu genelde üç şekilde gerçekleşiyor. Birincisi klasik ve eski zamanlarda dahi yapılan dikiş operasyonu. Bir hafta içerisinde sonuç alacağınız tedavi sonrası kendi kendine atan iplikler ile bir daha kontrole gitmenize gerek kalmaz. Diğer bir yöntem perde arkasındaki bol damarlı dokuların, kızlık zarı önüne atılması ile gerçekleşen flep doku kaldırma yöntemidir. Bu yöntem esnasında bir parça bol damarlı, bol kanlı vajina dokusu önüne atılır. Erkek sizinle cinsel birleşme yaşamak için aletini o noktaya değdirdiğinde ise kılcal damarlar harekete geçer, bol kanlı bir gerdek gecesi yaşamak isteyen kadınların en çok tercih ettiği yöntem budur.

Flep Doku Kaldırma Ameliyatı
Eski ve kanlı operasyon dakikalarını çekmek istemiyorum. En az acı ve maksimum teknoloji ile kaliteli hizmet almak istiyorum diyorsanız, Lazer ile bakirelik tamiri operasyonu son zamanın en çok tercih edilen yöntemleri arasındadır. Yukarıda anlattığımız yollara göre biraz daha pahalıdır fakat bir iğne vuruluyor hissinden başka bir şey hissetmezsiniz. Tüm bu yöntemler kalıcı dikim ya da geçici dikim olarak gerçekleşmektedir. Eğer geçici ve gerdek gecesi idare edecek bir tarz istiyorsanız bir hafta öncesinden bıçak altına yatsanız kafi oluyor. Fakat uzun iyileşme süreci ile kalıcı ve daha net sonuçlar alınmak istenirse evlenmeden, birlikte yatağa geçmeden önce en az 6-7 hafta önce ameliyat masasında olmanız gerekiyor. Bu operasyonlar, diğer ameliyatlar ile kıyaslandığında yapılması kolay işlemlerdir. Hasta yatmak zorunda kalmaz ve aynı günün akşamı normal hayatına devam eder.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Kimler İçin Gereklidir Bir takım alışkanlıkları çabuk tükettiğimiz bir devirde yaşıyoruz ...