Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Cilt Bakımı / Kolajen Üretimi ve Kırışıklık Tedavisi

Kolajen Üretimi ve Kırışıklık Tedavisi

Kırışıklık Tedavi Almak İçin Yaş Önemli Mi

Yaşlanmaya bağlı olarak özellikle yüz ve boyun bölgesinde sorun olmaya başlayan kırışıklıkların yok edilmesinde son yıllarda önemli ilerlemeler oldu. Gerek doğal bakım ürünleri gerek masaj teknikleri ve gerekse maskeler tedavi amacıyla birbirini takip eden gelişme ve yenilikleri ile karşımıza sürekli çıktı. Ancak özelikle son yıllarda teknolojinin de desteği ile kırışıklık tedavisi denildiğinde artık lazerle tedavi daha çok gündeme gelir oldu. Peki, lazer teknolojisi ile kırışıklar nasıl gideriliyor, teknik güvenilir mi ve tedavi ne kadar sürüyor… Yazımızın devamında sizler için lazer tedavisi hakkında açıklamalara yer verdik.

Kırışıklıklar, yaş yirmileri geçmeye başladığında ortaya çıkmaya başlıyor. Yaş ilerledikçe kendini daha çok belirgin eden kırışıklar, cinsiyet, çevresel faktörler, genetik unsurları ile de kendini gösteriyor. Bugüne kadar bitkisel destekli olarak tedavi edilen kırışıklar için günümüzde lazer destekli tedavi daha yaygınlaşmaya başlamıştır. Karbondioksit lazer tedavisi, başarısı kanıtlanmış bir tedavi olarak yapılan çalışmalarda kırışıkların büyük bir kısmına olumlu etki yaptığı görülmüştür.

Orta deride bulunan kolajen üretiminin durması ile meydana gelen kırışıkların giderilmesinde kullanılan karbondioksit lazer, üzerinden zaman geçmiş bulunan ve daha derin olan kırışıklarda etkisini fazlasıyla göstermektedir. En fazla üç defa uygulanabilen tedavi, özellikle otuzlu yaşların üstünde olan hastaların sonuç açısından memnun kaldıkları bir alternatif yöntem.

Medikal estetiğin en önemli enstrümanı olan lazer teknolojisi, İstanbul Estetik Merkezi aracılığı ile sizlere profesyonel hekim kadrosu, yüksek hijyenik ortam ve klinik hizmetleri çerçevesinde sunuluyor. Yirmi yılı geride bırakan tecrübe ile çalışmalarını kurumsal olarak yerine getiren sağlık merkezimiz, aynı zamanda ekonomik fiyat çözümlerini de tüm hastalarına ayrıcalıklarını hissettirecek nitelikte sunuyor. Dünya ölçeğinde hizmet sunumu ile günümüz hasta bilinci ve beklentisini buluşturan kliniğimizden tüm sağlık sorunlarında olduğu gibi kırışıklık tedavisi kapsamında da yararlanabilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Botoks Nedir

Botoks Nedir Tüm kadınlar güzel görünmek, genç olmak, cildinin pürüzsüz olmasını, alımlı ...