Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Genel Estetik / Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu Yaptırmak İstiyorsanız

Hemen hemen her ortamda dudak dolgusu yaptırmak mümkün. Bir arkadaşınızdan ya da ailenizden birinden bu konuda destek isteyebilirsiniz, kimseyi bulamasanız da sorun değil, kendi başınıza yapabileceğiniz teknikler bulunuyor elbette.

İnsanlık tarihi kadar eski olduğunu bir kere daha hatırlatma gereği duyduğumuz dolgunun faydaları sıralamakla bitmeyecek kadar çok. Bağışıklık sistemine kattığı olumluluk, kan dolaşım düzenini yeniden inşa etmesi, iskelet sistemine verdiği fayda, cilt güzelliğine sunduğu verim gibi daha pek çok konuda ve rahatsızlıkta masajdan yararlanmak mümkün. Üstelik bugün bilim çevrelerinin inkarsız bir şekilde kabul ettiği bu yardımcı tedavi, ruhsal rahatlama konusunda da en çok başvurulan teknikler arasında yerini alıyor.

Dudak dolgusu ilk olarak milattan önce beş bin yıllarında Eski Çin medeniyetinde görüldü. Daha sonraları Eski Mısır, Eski Hindistan ve Eski Yunan medeniyetlerinde de varlığını sürdürdü, dünya genelinde Eski Yunancada yoğurma anlamına gelen “massien” kelimesinden türeyerek bilindi. Bugünün doldurma teknikleri ise yirminci yüzyılla birlikte İsveçli bilim adamı Alfred Hoffa tarafından yeniden şekillendirildi. Bu çalışmadan sonra modern teknikleri bir çatı altında toplandı.

Bu küçük bilgiyi verdikten sonra konumuza dönmek gerekirse, fiyat konusunda hem kalite hem de ucuzluğu bulabileceğiniz bir adres olan İstanbul Estetik Merkezi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Günün yirmi dört saati faal durumda hizmet veren operasyon çağrı merkezimizde konu hakkında detayları alabilir, klinik hizmetleri çerçevesinde sağlıklı bir şekilde nezih ortamımızda keyfini yaşayabilirsiniz.

Ekonomik fiyat politikamız gereği sizlere en düşük olanağını sunarken, aynı zamanda dünya ölçülerinde bir hizmet de verelim istiyoruz. Konusunda diplomalı çalışanlarımız, hijyene verilen önem çerçevesinde sağlık merkezimizin zengin alt yapısı ve kalitesini yirmi yıldır sürdüren klinik merkezimiz bugün yüksek standartlar altında bir yerde buluştu.

Bedenin üç ana bölgesine doğrudan etki eden boyun bölgesine uygulanacak dolgulama teknikleri sayesinde başta boyun bölgesi olmak üzere tüm bedenin kan dolaşımına izin verirken, kas dokularının çevresindeki dolaşıma da direk etki ederek canlılık kazandırır.

Küçük bir boyun dudak dolgusu örnekleri ile bugünkü yazımızı noktalayalım. Ayakta veya oturarak olması fark etmeden uygulanacak bu yöntem şu şekilde gelişiyor; boynun yukarı kısmından başlayarak aşağıya doğru küçük parmak hareketleri ile inilir. Aynı hareketler boynun diğer tarafına da uygulanır. Bu işlem bitince baş sağa çevrilir ve ters tarafta kalan yumuşak bölüm yine yukarıdan aşağıya doğru ovulur. Bu bitince bu sefer diğer taraf yani sert kalan taraf yukarıdan aşağıya doğru parmakla ovulur. Aynı işlemi başı diğer tarafa çevirerek de yapabilirsiniz.

Dilerseniz parmak uçları yerine elin topuk bölümüyle de yapabileceğiniz bu teknik sonrası boyun bölgesinde gevşeme ve rahatlık hissi uyandığını göreceksiniz.

Deneyimli kadrosu, zengin teçhizat ve araç gereç donanımı ile çalışmalarını yirmi yıllık birikim ve deneyim sonrası tüm İstanbulluların hizmetine sunan İstanbul Estetik Merkezi, sorumlu ve bilinçli sağlık merkezi olarak çalışmalarında disiplin ve itina ile hareket etmektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için randevu talebinizi operasyon çağrı merkezimizden bizlere iletebilirsiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Penis Nasıl Büyütülür

Penis Nasıl Büyütülür Penis boyu kimi zaman erkeklerde psikolojik bir baskı yaratabilir. ...