Son Haberler
İstanbul Estetik Güzellik Merkezi
Anasayfa / Cilt Bakımı / Botoks Doktoru

Botoks Doktoru

İstanbul En İyi Botoks Doktoru

İstanbul genelinde eminiz hepiniz işini ticari kaygılardan uzak bir şekilde profesyonel olarak yerine getiren botoks doktoru arayışında bulunuyorsunuz. İstanbul Estetik Merkezi olarak yirmi yıllık deneyim çerçevesinde siz değerli hastalarımıza sağlık alanında en değerli doktor kadrosu ile çalışmalar sunuyoruz. Tüm branşlarda olduğu gibi cilt sağlığı konusunda da hassasiyetle tedavi yöntemleri sunan kliniğimizde deneyimli, yüksek referanslı ve konusunda engin tecrübeli hekim kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Günümüzde önemli bir yer edinmiş bulunan cilt sağlığında aranan en önemli kriter iyi bir hekim aracılığı ile sıfır risk taşıyan bir operasyon deneyimi yaşamaktır. Bugüne kadar tüm hastalarından yüksek memnuniyet toplayan sağlık kuruluşumuzda botoks tedavisi içinde aradığınız kriterler çerçevesinde hizmet satın alabilirsiniz.

Kalıcı sonuçlar veren çalışmaları ile bugün İstanbul’da en geniş kadroya sahip olan klinik özelliğini elinde bulunduran sağlık merkezimiz sayesinde hijyenik ortamda yüksek teknik kapasite ve sektörde son yeniliklerin kullanılması çerçevesinde sağlığınıza yeni bir kazanım yaratabilirsiniz. Cilt sağlığı gibi önemli bir konuda yüksek hassasiyet taşıyan merkezimizde, alanında başarılı sonuçları yakalamış doktor kadromuzda ayrıca kendi tercihinizi de yapabilirsiniz. İstanbul’un en iyi botoks doktoru nerede diye araştırma yaptığınızda karşınıza çıkacak olan kliniğimiz deneyim dolu geçmişi ile sizlere farklı bir hizmet sunuyor. Bugüne kadar sıfır şikayet ile çalışmalarını günümüze taşıyan sağlık merkezimizde dünya standartlarında hastane koşulları ile hizmet verilmektedir.

Konumuz ile alakalı olarak sizlere bir de yazımızın devamında kırışıklığın giderilmesinde kullanılan krem hakkında değerlendirmemizi bulabilirsiniz.

Her bayan zahmetsiz bir şekilde bakımlı görünmek ister. Bakımlı görünmek de cilt sağlımızla doğrudan etkilidir. İlerleyen yaşlara rağmen lekesiz kırışıksız duru bir görünüm elde etmek ve var olan cildi korumak artık hayal değil.

Güneşin zararlı ışınları, ilerleyen yaş, stres, olumsuz yaşam koşulları, alkol ve sigara gibi zararlı etkenlerin cildimize yansıması kaçınılmazdır. Her ne kadar yaşam koşullarınızı değiştiremeseniz de kırışıklık kremiyle kendinizi yenileyebilirsiniz.

Cilt hücreleri gündüz saatlerinden ziyade vücudun kendisini uyku ile dinlemeye aldığı gece saatlerinde yenilemeye başlar. Cildinize derinlemesine temizlik yapıp yatmadan önce yumuşak ve dairesel hareketlerle uygulayınız. Cildinize dairesel hareketlerle yapacağınız masaj kan dolaşımınızı artıracağı gibi kremin cildin derinliklerine kadar nüfus etmesini sağlayacaktır. Aynı işlemi uyandığınızda yine temiz cilt üzerinde uyguladığınızda cildinizin yenilenmesi ve korunmasını sağlamış olursunuz.

Kullandıkça günden güne etki edeceğinden cildinizde tahribata, istenmeyen alerjik durumlara yol açmaz. Cildin doğal yapısına, Ph değerine uygundur. İlk kullanımdan itibaren besleyici özelliğiyle de etkisi görülmeye başlar. Krem cilt tarafından emildikçe cildin en alt tabakalarına kadar nüfus eder. Böylece derinlemesine bir bakım sunmakla birlikte cilt yenilenmesinde hızlandırıcı rol oynar. Ciltte gerginlik oluştukça kırışıklıklarda açılma başlar. Gerginlik etkisiyle cilt tazelik kazanarak daha berrak ve daha genç bir görünüme kavuşacaktır. Göz çevresindeki kazayaklar, kaş arası kırışıklar, alın çizgileri, dudak kenarları, burun kenarları daha diri bir görünüme kavuşacağından sizi olduğunuzdan daha genç gösterecektir. Yüz şeklinizde yerçekiminin etkisiyle oluşan sarkmalarda da toparlanma olacaktır. Böylece gülümsemekten ve mimiklerinizi kullanmaktan çekinmeyeceksiniz. Kendinizi gençleşmiş hissettiğinizde ruhen de gençleşmiş olacaksınız.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Çevre Health Center - Live Support
Çevre Health Center - Live Support
x

Check Also

Botoks Nedir

Botoks Nedir Tüm kadınlar güzel görünmek, genç olmak, cildinin pürüzsüz olmasını, alımlı ...